MÖBLER / Bord / Soffbord 13835386
nr 1383 5386
Soffbord
Svenska Möbelfabrikerna AB. Bredd: 80, djup: 63 cm, höjd: 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:29:53
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr